Snelwiek Quizavond groot succes
Op zaterdagavond 12 maart was het eindelijk zover: de eerste Clubquiz van Snelwiek stond op het programma. Na maandenlang studeren en voorbereiden was het tijd voor een avondje zweten op vragen in vijf verschillende categorieën: Algemeen, Sport, Muziek, Rondje Nederland en Waar/Niet waar. Bij binnenkomst werd al gelijk de rivaliteit tussen de teams duidelijk: elk team had een eigen tafel, waar men zich vol concentratie mentaal aan het voorbereiden was op wat er zou gaan komen.
Organisator Esther had alles onder controle, inde het entreegeld, verzorgde de afgebeulde deelnemers om de ronde met een hapje en drankje en was óók nog onderdeel van het nakijkteam. Wát een multitasktalent!
Toen was het tijd om te gaan beginnen, kwam er een voor iedereen onbekend iemand de kantine binnen. Het bleek de presentator van de Clubquiz te zijn, die speciaal vanuit Curaçao was ingevlogen om de avond aan elkaar te praten. Hij begon met het voorstellen van de teams, maar liefst 10 teams hadden de moeite genomen om op deze mooie zaterdagavond naar de Oldegaarde af te reizen. Toen iedereen was geïntroduceerd, met de bijbehorende gekke namen, werd er afgetrapt met de vragen. De eerste ronde ging over algemene vragen, dus werden er vragen gesteld waarop antwoorden gegeven moesten worden als Obelix en Saturnus. Ook in de andere rondes werden vragen gesteld waarop de raarste antwoorden gegeven werden. Zo werd Estavana Polman hernoemd als ‘die vriendin van Raaf’ en werden er hevige discussies gevoerd over hoeveel zwarte toetsen een piano nou ook al weer heeft. Het hoogtepunt van de avond was de vraag: Is het mogelijk om je eigen elleboog te likken? Jacky heeft ons bewezen dat dit wel degelijk mogelijk is, hier had de jury alleen níet op gerekend!
Al met al was het een geslaagde avond, waarbij het nog spannend was wie er met de winnende eer zou gaan strijken. Dit waren uiteindelijk niet de slimme dokters van ‘Jacky en de chicks’, maar de slimmeriken uit het team ‘De harde kern’. Zij gingen er met de eer vandoor, al gaat het gerucht dat ze corrupt bezig waren.. Wij laten ons hier maar niet over uit, het enige wat wij doen is het winnende team van harte feliciteren!
Tot slot een woord van dank naar de Kantine Commissie die ons goed heeft verzorgd, naar de Recreatie Commissie en de 'Achter de clubquiz' werkgroep (Marco, Esther en Yoeri) voor de perfecte organisatie.





















