Feyenoord HandbalRespect, zorg en inzet voor elkaar!

Nieuwsberichten - Wedstrijdverslag Hellas D1 – Snelwiek D1

Geschatte leestijd 2 minuten

Wedstrijdverslag Hellas D1 – Snelwiek D1

Snelwiek D1 is een leuk team bestaande uit snelle, veel kleine mannekes die hun gebrek aan kracht compenseren met snelle breaks, waaraan vaak mooie passes aan voorafgaan. In de competite zijn er een paar teams die net als onze D1 leuk handbal laten zien. Hellas D1 is zo’n team, waartegen afgelopen zaterdag in Den Haag gespeeld moest worden. De thuiswedstrijd was door Snelwiek gewonnen, met een verassend groot verschil (30-14), maar dat betekende niet dat de uitwedstrijd ook zo zou verlopen.

En dat bleek ook direct vanaf het begin van de wedstrijd. Hellas begon met een 3-2-1-verdediging waarbij er zo goed als man-to-man werd verdedigd, iets waar onze jongens erg aan moesten wennen. Er was dan ook regelmatig balverlies aan de kant van Snelwiek, wat resulteerde in succesvolle tegenaanvallen van Hellas. Gaandeweg kregen de Snelwiekboys wel meer grip op de wedstrijd met een goed keepende Oscar en veldspeler Yannick die zich tussen diverse Hellasspelers wurmde om doelpunten te maken. Echter, Hellas – ook in het bezit van een goede keeper - bleek de gehele wedstrijd beter dan Snelwiek. De Snelwiekverdediging werd soms vrij gemakkelijk gepasseerd en ook was er meer kracht  en lengte bij Hellas aanwezig. Bij vlagen liet Snelwiek zien wel degelijk over een getalenteerd team te beschikken met goede individuele acties en mooie combinaties. Uiteindelijk won Hellas verdiend met 21-14. Ondanks het verlies vond ik het een leuke wedstrijd om naar te kijken.

Dat het na een verloren wedstrijd toch hartstikke gezellig kan zijn, bleek wel in de Hellaskantine waar Snelwiek zijn eigen feestje bouwde door een paar heerlijke taarten (zelf gemaakt, al werd het mij niet helemaal duidelijk wie nu wat gebakken had) te verorberen vanwege het 30ste doelpunt in de vorige wedstrijd tegen Conventus (32-12 voor Snelwiek).  Arjan trakteerde ook nog eens op drinken – alle jongens kozen de “sportdrank” cola ☺ - wat het feestje compleet maakte.

15 februari om 12 uur speelt de D1 in Schiedam tegen Ventura D2# (thuiswedstrijd gewonnen met 26-10). Misschien tot dan?

Karin