Feyenoord HandbalRespect, zorg en inzet voor elkaar!

Nieuwsberichten - Dag van de Vrijwilliger 2023

Geschatte leestijd 1 minuut

Vandaag is het de Dag van de Vrijwilliger. Een mooie dag om onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten! Onze vereniging draait namelijk volledig op vrijwilligers, van onze voorzitter tot aan de jeugdscheidsrechters en kampcommissie, iedereen zet zich vrijwillig in om onze vereniging draaiend te houden.

We mogen in onze handen knijpen met deze bevlogen en enthousiaste mensen, trots zijn op wat zij dag na dag doen! Ook merken we dat er ook nieuwe mensen opstaan. Helaas is dit niet altijd genoeg, we zijn een grote vereniging waar vele handjes nodig zijn om alles goed te laten verlopen. Daarom gaan we de komende periode aan de slag om nieuwe vrijwilligers te werven, we zoeken nog een heleboel mensen die graag de handen uit de mouwen steken! Hou onze website, socials en nieuwsbrief in de gaten voor meer informatie of kijk eens naar deze link: https://www.feyenoord-handbal.nl/vrijwilligersactiviteite...