Feyenoord HandbalRespect, zorg en inzet voor elkaar!

Nieuws - Stem op ons filmpje bij het Sport Film Festival Rotterdam!

Feyenoord Handbal doet mee aan het Sport Film Festival Rotterdam!

Beste Feyenoorders, 

Jullie hebben het misschien al voorbij zien komen op onze social media: dit jaar doen we mee aan het Sport Film Festival Rotterdam, 60 seconds. 

Namens Feyenoord Handbal maakte Eljah van de B-jeugd een filmpje van 1 minuut over onze club. De beelden heeft hij gemaakt voordat corona uitbrak en we dus nog 'gewoon' mochten handballen. Door de corona werd ook het Film Festival uitgesteld, gelukkig kunnen we nu alsnog de mooie beelden van Eljah aan jullie tonen. 

Natuurlijk is dit ook een wedstrijd. Stemmen op het filmpje van Eljah kan door op onderstaande link te klikken en het filmpje te 'liken'. Let op: hier heb je dus wel een Facebookaccount voor nodig! Delen van het filmpje is ook heel lief om te doen.

Wat we kunnen winnen? Eeuwige roem en promotie voor onze club. 

Stemmen kan tot en met morgenochtend, dus klik snel op onderstaande link en like ons filmpje!

Alvast bedankt,

De Communicatie Commissie

https://www.facebook.com/722417657834016/videos/581119172615241